חריטה על עץ

חריטה על עץ יכולה להתאים בהרבה הזדמנויות, ואם גם לכם דרוש שירות כזה דעו שהגעתם למקום הנכון. את חברת דקל התמר הקמנו כבר לפני שנים ואנחנו עוסקים בכל מה שקשור לחריטות והדפסות שונות, בין אם מדובר על חריטה בלייזר, חריטה בעץ או על הדפסות מסוגים מגוונים. אצלנו תוכלו להזמין חריטות על עץ אם אתם מכינים:

- אלבום תמונות לבת המצווה

- אלבום שורשים

- אלבום תמונות חתונה או כל אלבום אחר שהייתם רוצים שיהיה מקושט עם חריטה בעץ

הציוד הטוב ביותר

כדי שעבודת החריטה תצא כמה שיותר טוב צריך, לפני הכול, ציוד מתאים, ולכן כדאי לכם לפנות אלינו. אצלנו בחברת דקל התמר נמצא ציוד חריטה מיוחד, מה שמוביל לכך שהתוצאות הסופיות הן כאלה שאי אפשר להתעלם מהן ואתם תראו שתצאו מרוצים. ניתן להזמין אצלנו גם חריטה על אלבום תמונות מעץ דמוי עור, שזו מתנה מקורית שכל אחד ישמח לקבל מכם. תמונות הן מזכרת לכל החיים ואם אתם יכולים לארגן אותן בתוך אלבום מסודר עם חריטה יפה או הקדשה מכל הלב, אז למה לא?

יעילות בשירות

חשוב לנו שכל לקוח שפונה אלינו ייצא מרוצה ולכן אנחנו מעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיש לנו. כל אחד מהעובדים אצלנו יודע לא רק לתפעל את המכונות ואת ציוד החריטה אלא מבין היטב גם החשיבות של יעילות בשירות. ניקח מכם הזמנה, נודיע לכם מראש מתי היא תהייה מוכנה ונעשה הכול כדי להצליח לעמוד בזמנים שעליהם אנחנו מתחייבים.

הגעה בתאום טלפוני

052-541-4069
077-5414068

דבורה הנביאה 5, חולון