שילוט פנים

שילוט פנים דרוש בדרך כלל במשרדים גדולים שבהם עובדים מספר אנשים ושבהם יש לא מעט חדרים. לכן, אם גם אתם מגשימים חלום ומקימים היום עסק, או שאתם רוצים לשדרג את המשרד הקיים שלכם, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת דקל התמר תוכלו להזמין שירות מגוון בתחום שילוט הפנים, בין אם אתם רוצים שלטים גדולים, קטנים, צבעוניים או מעוצבים. יש לנו את כל הציוד הדרוש ליצירת שלטים מגוונים וברשותנו ידע של שנים שצברנו בתחום הזה, כך שנשמח לתת גם לכם, כמו לשאר הלקוחות שלנו, שירות מוביל ומקצועי ביותר.

מגוון השלטים

מעבר לכך שפונים אלינו אנשי מקצוע שמקימים עסקים ומשרדים כמו עורכי דין הזקוקים לשילוט פנים, בין יתר הלקוחות שלנו ניתן לראות גם:

- מוסדות ציבוריים שמזמינים שילוט פנים

- שלטים לחניה כמו שלטי "אין חניה" או "חניה שמורה"

- שליט הזהרה כמו "סכנת מתח גבוה"

- שלטים לכיתות בבית הספר ועוד

נוכל לכתוב על השלטים שלכם כל אינפורמציה שתרצו והם גם יהיו בכל צבע שמוצא חן בעיניכם, שכן את עיצוב השלט נעשה ביחד. נשמח לפגוש אתכם, להבין על מה חשבתם ולעצב עבורכם את השלט היפה ביותר. כמובן שלפני שניצור אותו נשלח אליכם את הסקיצה כדי לקבל את האישור הסופי ואז נכין עבורכם במהרה את השלטים שתרצו.

מחירים נוחים לכל שלט

אם עד היום לא הזמנת שילוט פנים למשרד או לכל מקום אחר בגלל המחיר, כדאי שתדעו שזו טעות, שכן אצלנו בדקל התמר תוכלו לקבל הצעות מחיר טובות במיוחד, אז למה אתם מחכים?

הגעה בתאום טלפוני

052-541-4069
077-5414068

דבורה הנביאה 5, חולון