חריטה על זכוכית

חריטה על זכוכית זה עבודה מורכבת שכדי לבצע אותה צריך כלים מתאימים, ציוד וגם לא מעט ידע וניסיון. לרוב אנשים מזמינים שירות כזה כשהם רוצים להכין מזכרת יפה לאדם שעוזב את העבודה או כל מתנה אחרת עם הקדשה אישית ומרגשת. לכן, אם גם אתם זקוקים לשירות כזה ואם גם אתם רוצים להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהייה לא פחות ממושלמת, הגעתם לכתובת הטובה ביותר! דקל התמר זו חברה מקצועית שעוסקת בכל מה שקשור לחריטה, עיצוב והדפסה על חומרים שונים, כך שאצלנו תוכלו להזמין כל דוגמא וכיתוב שתרצו.

שירות איכותי

לא תמיד אנשים שפונים אלינו יודעים מראש איך הם רוצים שהתוצאה הסופית תיראה, ולכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אנשי הצוות שלנו מכירים את התחום הזה מזה שנים והם יוכלו לסייע לכם לבחור את כל הפרטים, כמו:

- הצבעים המתאימים ביותר

- גודל החריטה

- הכיתוב או התמונה

הניסיון עושה את ההבדל גם בתחום הזה ואתם תראו שאם תיפנו אלינו תצאו מרוצים מהתוצאה הסופית, אז למה אתם מחכים?

מחירים מיוחדים

לא תמיד מתנה שאתם מכינים לאדם שחשוב לכם צריכה להיות יקרה, ואנחנו ההוכחה לכך. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת עם הזמנות שונות ואצלנו תוכלו לראות מבצעים מיוחדים שיוזילו עוד יותר את העניין. חשוב לנו שתצאו מרוצים ואנחנו כאן כדי לתת לכם שירות אדיב ומקצועי. בנוסף לכל אלה, אנחנו גם נעשה הכול כדי לעמוד בלוח הזמנים וכדי להכין את ההזמנה שלכם כמה שיותר מהר.

הגעה בתאום טלפוני

052-541-4069
077-5414068

דבורה הנביאה 5, חולון