ייצור חותמות

ייצור חותמות זו עבודה עדינה ביותר שכן צריך לקחת בחשבון את החומרים שבהם עושים שימוש, את דרישות הלקוח, את האיכות ואת העיצוב. למרות העידן המודרני שבו אנחנו חיים ולמרות שיש לא מעט אנשים שעושים שימוש בחתימות דיגיטליות, עדיין יש צורך בחותמות פיזיות לעסקים רבים. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים להזמין היום חותמת לעסק, וכדאי שתדעו שהגעתם בדיוק למקום הנכון! את חברת דקל התמר הקמנו לפני שנים ואני מתמחים במתן שירותים רבים בתחום החותמות, ההדפסות והחריטות.

אצלנו ניתן להזמין את כל סוגי החתומות

בין אם אתם רוצים להזמין:

- חותמות גדולות

- חותמות כיס

- חותמות עגולות

- חותמות גרפיות

אצלנו תמיד תמצאו את מבוקשכם. מעבר לכך שאנחנו מציעים מגוון רחב של חותמות אנחנו גם מקפידים על איכות ללא פשרות כי חשוב לנו שלקוחותינו ייצאו תמיד מרוצים. אם אתם תוהים מה ההבדל בין חותמות שאחרי כמה חודשים כבר לא עובדת ובין חותמת שמחזיקה מעמד לשנים, התשובה היא חד משמעית: האיכות. איכות החותמות כוללת את החומרים שמהם הן עשויות אך גם את אופן הייצור של החתומות ולכן אנחנו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות.

מבצעים מיוחדים

בנוסף לכך שאצלנו בחברה מקפידים על איכות ללא פשרות, אצלנו תוכלו גם למצוא חותמות במחירים טובים ומיוחדים. אין לנו כוונה לדרוש מהלקוחות שלנו לשלם מחירים מופקעים על כל חותמת שלה הם זקוקים לעסק ולכן מידי פעם ניתן יהיה לראות אצלנו מבצעי חותמות שחבל יהיה לוותר עליהם.

הגעה בתאום טלפוני

052-541-4069
077-5414068

דבורה הנביאה 5, חולון